O FIRMIE

MAG-BET wykonuje zbiorniki na szambo o najwyższej trwałości i szczelności, które można z łatwością zamontować przy budynkach wszelkiego typu. Sprawdzają się nie tylko jako miejsce odprowadzenia nieczystości bytowych, ale także do gromadzenia deszczówki, gnojowicy, gnojówki oraz w innych celach.


Nasze szczelne szamba betonowe są wykonywane z najlepszych materiałów, dzięki czemu osiągają najwyższą trwałość i doskonałe parametry. Występują w wersjach jedno- i dwukomorowych, w wielu opcjach pojemności i wymiarów, co pozwala na dopasowanie produktu do potrzeb Klienta.


Nasze zbiorniki posiadają Aprobatę Techniczną ITB, a także Atest PZH. Udzielamy na nie również gwarancji. Zapewniamy naszym Klientom kompleksowe usługi, obejmujące fachowy montaż oraz transport, także na duże odległości. Zachowujemy przy tym konkurencyjne ceny, które odpowiadają oczekiwaniom Klientów.

Nasze szamba są trwałe, szczelne, proste w montażu. Wszystkie produkty posiadają Aprobatę Techniczną ITB, Atest PZH oraz gwarancję. Oferujemy również transport samochodami ciężarowymi z urządzeniem samowyładowawczym HDS. Aby obniżyć koszty transportu na większe odległości organizujemy transport łączony. Świadczymy usługę montażową zbiornika w przygotowanym wykopie w dniu dostawy gratis. Zadzwoń, sprawdź nasze ceny transportu.


Zapraszamy do współpracy!

Zbiornik na szambo posiada APROBATĘ TECHNICZNĄ INSTYTUTU TECHNIKI BUDOWLANEJ "ITB" Kupuj zbiorniki z aprobatą techniczną a unikniesz problemów z odbiorem budynków.

Produkowane seryjnie i oferowane do sprzedaży "szamba betonowe" zgodnie z Ustawą o Wyrobach Budowlanych (Dz.U.92/2004 poz 881) mogą być legalnie wprowadzane do obrotu i stosowane przy wykonaniu robót budowlanych pod warunkiem, że Producent posiada Aprobatę Techniczną. Aprobata Techniczna Zgodnie z art.9 Ustawy o Wyrobach Budowlanych jest wydawana dla wyrobu budowlanego dla, którego nie została ustanowiona Polska Norma: a takim jest "szambo betonowe".